Ośrodek Pomocy Społecznej we Wschowie

ul. Klasztorna 3
67-400 Wschowa

nr telefonu w sprawie dodatku węglowego: 518 241 188

tel.: 655402525
e-mail: sekretariat@ops.wschowa.pl

Tłumacz języka migowego

Godziny urzędowania Ośrodka

Poniedziałek 7:00 – 16:00
Wtorek – Czwartek 7:00 – 15:00
Piątek 7:00 – 14:00

Rachunek bankowy nr 43866900010008756420000001

Kontakt z Pracownikami OPS

Dyrektor OPS Monika Domeracka -tel. 65 540 25 25 sekretariat@ops.wschowa.pl

Dział Finansowo-Administracyjny

Główna księgowa – Katarzyna Walter -tel. 65 540 88 09 katarzyna.walter@ops.wschowa.pl

Justyna Furmańska -tel. 65 540 88 09 justyna.furmanska@ops.wschowa.pl

Renata Miaskowska -tel. 65 540 88 09 renata.miaskowska@ops.wschowa.pl

Beata Wieczorek -tel. 65 540 25 25 beata.wieczorek@ops.wschowa.pl

Dział Świadczeń i Analiz

Kierownik- Magdalena Kurek -tel. 65 540 88 13 magdalena.kurek@ops.wschowa.pl

Agnieszka Nowak -tel. 65 540 88 12 agnieszka.nowak@ops.wschowa.pl

Anna Dopiera -tel. 65 540 88 15 anna.dopiera@ops.wschowa.pl

Paulina Furmańska -tel. 65 540 88 15 paulina.furmanska@ops.wschowa.pl

Alicja Mania- te. 65 5408812 alicja.mania@ops.wschowa.

Dział Pracy Socjalnej

Kierownik – Wiesława Kruk -tel. 65 540 88 08 wieslawa.kruk@ops.wschowa.pl

Elżbieta Kołodziejczyk -tel. 65 540 88 06 elzbieta.kolodziejczyk@ops.wschowa.pl

Joanna Jaśkowiak -tel. 65 540 88 06 joanna.jaskowiak@ops.wschowa.pl

Anna Malik – Aspirant pracy socjalnej – tel. 65 540 88 06 anna.malik@ops.wschowa.pl

Sylwia Zarzycka – Asystent rodziny -tel. 65 540 88 02 sylwia.zarzycka@ops.wschowa.pl

Dział Pomocy Środowiskowej

Kierownik – Magdalena Apolinarska -tel. 65 540 88 11 magdalena.apolinarska@ops.wschowa.pl

Agnieszka Glapa -tel. 65 540 88 07 agnieszka.glapa@ops.wschowa.pl

Łukasz Kania -tel. 65 540 88 07 lukasz.kania@ops.wschowa.pl

Martyna Przybyła -tel. 65 540 88 02 / 65 540 88 03 martyna.przybyla@ops.wschowa.pl

Marzanna Śladewska -tel. 65 540 88 01 marzanna.sladewska@ops.wschowa.pl

Ilona Tyczewicz – Kołuda – tel. 65 540 88 01 ilona.tyczewicz@ops.wschowa.pl

Edyta Lenort – tel. 65 540 88 02 / 65 540 88 03 edyta.lenort@ops.wschowa.pl

Joanna Jastrzębska