Ośrodek Pomocy Społecznej we Wschowie

ul. Klasztorna 3
67-400 Wschowa

tel.: 655402525
e-mail: sekretariat@ops.wschowa.pl

Tłumacz języka migowego

Godziny urzędowania ośrodka

Poniedziałek 7:00 – 16:00
Wtorek – Czwartek 7:00 – 15:00
Piątek 7:00 – 14:00

Rachunek bankowy nr 43866900010008756420000001

Kontakt z Pracownikami OPS

Dyrektor OPS Monika Domeracka -tel. 65 540 25 25 sekretariat@ops.wschowa.pl

Dział Finansowo-Administracyjny

Główna księgowa Katarzyna Walter -tel. 65 540 88 09 katarzyna.walter@ops.wschowa.pl

Justyna Furmańska -tel. 65 540 88 09 justyna.furmańska@ops.wschowa.pl

Renata Miaskowska -tel. 65 540 88 09 renata.miaskowska@ops.wschowa.pl

Beata Wieczorek -tel. 65 540 25 25 beata.wieczorek@ops.wschowa.pl

Dział Świadczeń i Analiz

Kierownik Magdalena Kurek -tel. 65 540 88 13 magdalena.kurek@ops.wschowa.pl

Agnieszka Nowak -tel. 65 540 88 12 agnieszka.nowak@ops.wschowa.pl

Dorota Rotkiewicz -tel. 65 540 88 12 dorota.rotkiewicz@ops.wschowa.pl

Paulina Furmańska -tel. 65 540 88 15 paulina.furmańska@ops.wschowa.pl

Agnieszka Staniszewska -tel. 65 540 88 15 agnieszka.staniszewska@ops.wschowa.pl

Alicja Mania

Dział Pracy Socjalnej

Kierownik Jolanta Chiciak -tel. 65 540 88 08 jolanta.chiciak@ops.wchowa.pl

Elżbieta Kołodziejczyk -tel. 65 540 88 06 elzbieta.kolodziejczyk@ops.wschowa.pl

Edyta Żmiejewska -tel. 65 540 88 06 edyta.zmiejewska@ops.wschowa.pl

Natalia Nowak -tel. 65 540 88 06 natalia.nowak@ops.wschowa.pl

Sylwia Zarzycka Asystent rodziny -tel. 65 540 88 02 sylwia.zarzycka@ops.wschowa.pl

Dział Pomocy Środowiskowej

Kierownik Magdalena Apolinarska -tel. 65 540 88 11. magdalena.apolinarska@ops.wschowa.pl

Agnieszka Glapa -tel. 65 540 88 01 agnieszka.glapa@ops.wschowa.pl

Łukasz Kania -tel. 65 540 88 01 lukasz.kania@ops.wschowa.pl

Barbara Nicka -tel. 65 540 88 01 barbara.nicka@ops.wschowa.pl

Malwina Krawczyk -tel. 65 540 88 02 malwina.krawczyk@ops.wschowa.pl

Joanna Jaśkowiak -tel. 65 540 88 02 joanna.jaskowiak@ops.wschowa.pl

Marzanna Śladewska -tel. 65 540 88 07 marzanna.sladewska@ops.wschowa.pl

Wiesława Kruk – tel. 65 540 88 07 wieslawa.kruk@ops.wschowa.pl

Ilona Tyczewicz – Kołuda – tel. 65 540 88 02 ilona.tyczewicz@ops.wschowa.pl

Joanna Jastrzębska